Homepage

NOVÉ KÁVOVARY
DA CAFFE'

PRO BAR
I KANCELÁŘ

X1, X2.1 a X7.1 jsou navrženy
pro systém Iperespresso

Kávovary X2.1 a X7.1 Zpět na videa
Kávovar Y1.1 Touch
Kávovary řady FrancisFrancis X

Kávovar X2.1

Model kávovaru X2.1 je navržený na přípravu až 100 espresso káv denně. Tento kávovar se vyznačuje specifickou technologií a mladým inovačním designem. Díky malým rozměrům je možné tento kávovar umístit v jakémkoliv prostředí. Vyžaduje minimální údržbu, jeho obsluha je jednoduchá. Je dokonalý na přípravu toho nejlepšího espressa, bez ohledu na to, kdo ho připravuje.

Více informací…

Koupit kávovar X2.1
Koupit kapsle do kávovaru X2.1

Kávovar X7.1

Nejmodernější technologie s tradičními prvky. Kombinace moderního a působivého designu pro inovační technologie nám pokaždé nabízí tu nejlepší kávu. Nový kávovar X7.1 používá metodu Iperespresso. Díky tomuto jednoduchému systému si vložením jedné kapsle pohodlně připravíte čerstvé illy espresso přímo do vašeho šálku.

Cena: 5 940 Kč vč. DPH

Více informací…

Koupit kávovar X7.1
Koupit kapsle do kávovaru X7.1

Kávovar X7.1 a kapsle HES HOME k dostání zde…

Kávovar X1

Nejmodernější technologie s tradičními prvky. Kombinace moderního a působivého designu pro inovační technologie nám pokaždé nabízí tu nejlepší kávu. Nový kávovar X7 používá metodu Iperespresso. Díky tomuto jednoduchému systému si vložením jedné kapsle pohodlně připravíte čerstvé illy espresso přímo do vašeho šálku.

Cena od 11 450 Kč vč. DPH

Více informací…

Koupit kávovar X1
Koupit kapsle do kávovaru X1